Bonus Kredi Kartı Borcu Nasıl Sorgulanır?

Bonus Kredi Kartı Borcu Nasıl Sorgulanır?

Bonus Kart kredi kartı borcu sorgulamanızı en yakın Atm’den yapabileceğiniz gibi telefon yoluyla 444 0 333’ü arayarak ve internet bankacılığı kullanarak da yapabilirsiniz. Bonus kart Garanti bankasının müşterilerine sunduğu oldukça avantajlı bir karttır. Çok kolay ve çeşitli Bonus kart kredi kartı borcu sorgulama ve ödeme işlemleri vardır.

Bunlardan birisi telefonunuzdan mesaj olarak “EKSTRE” yazıp bir boşluk bırakarak Bonus’unuzun son dört hanesini 3340’a mesaj olarak göndermeniz takdirde kredi kartı ekstrenize ulaşabilirsiniz. Bu servisten yararlanabilmeniz için cep telefon numaranızın Garanti Bankası sistemine mutlaka kendi adınızla kayıtlı olması gerekmektedir.

Sorgulamayı Nasıl Yapabilirim?

Kayıtlı olmayan farlı bir cep telefonundan gönderilen mesajlara bilgi gönderilmeyeceğini garanti bankasında belirtilmiştir. Cep telefonu bilgilerini de size en yakın paramatikten veya garanti şubelerinden güncelleyebilirsiniz. Geri dönüş smsleri ücretsizdir. Evde ya da ofiste, İnternetin çektiği her yerde tüm bankacılık işlemlerinizi adresinden halledebilir ve güvenli şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Buradan kredi kartınızın şifresini girmeniz Halide bütün bu bilgilere ve işlemlere erişebilirsiniz. Hem internete hem de şube veya Atm ye ulaşamamanız durumunda ise Garanti bankasının cep şubesi olan 3340 Anında Bilgi Servisine başvurduğunuzda sms ile bilgi yazıp kredi kartınızı son dört hanesini ekleyip 3340 a mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Bu sayede mevcut kullanılabilir kart limitinizi, mevcut birikmiş bonusunuzu, dönem içi harcama tutarınızı, gelecek ekstre kesim tarihinize ait bilgiler telefonunuza gönderilecek. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz gibi ekstre yazıp 3340’a mesaj atmanız durumunda da ekstreniz dışında son ödeme tarihine de ulaşabilirsiniz. Ayrıca kalan borç ve kalan borç bilgileri cep telefonunuza hemen gönderilecektir.

Bunların yanı sıra, mobil internet şubesi aracılığı ile de çok kolay bir şekilde garanti bankası kredi kartı borcu sorgulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Android ve App Store marketten garanti bankasına ait mobil uygulamayı indirdikten sonra, kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapıp, kredi kartlarım menüsünden kartınıza ait dönem borcu, askeri ödeme tutarlarını görüntüleyebilir ve online ödeyebilirsiniz.

Türkiye’nin en saygın, en kaliteli, en güvenilir bankalarından bir tanesi olan Garanti Bankası, bugün birçok farklı hizmeti ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
kartal çilingir