Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğ Köfte Nedir?

Çiğ köfte genellikle bulgur, isot, kıyılmış et, salça, soğan, maydanoz ve yöreden yöreye değişen çeşitli baharatların yoğrulup karıştırılmasıyla hazırlanan, pişirilmeden servis edilip tüketilen bir yiyecektir. Şanlıurfa yöresine ait olduğu söylenmekle birlikte Adana, Adıyaman, Gaziantep, Diyarbakır, Mardin, Elazığ ve Malatya gibi illerde de yöresel farklılıklar gösterse de çiğ köfte yapılır.

Tabii çiğ köfte yapmak için saydığımız bu malzemeler çoğu insan için ağır gelebilmekteydi. Özellikle İbo Show’lar ile hayatımıza giren çiğ köfteyi tüketebilmeniz için sağlam bir midyeye sahip olmanız gerekmekteydi. İşte tam bu noktada hayatımıza etsiz çiğ köfte girdi ve insanlar artık herhangi bir hazımsızlık yaşamadan, çok da ağır baharatlara maruz kalmadan çiğ köfte yemeye başladı.

Çiğ Köfte Bayilik Nasıl Alınır?

Gün geçtikçe toplumumuzda etsiz çiğ köfte popülerleşti ve artık yemeden duramaz hale geldik desek abartmış olmayız. Sizde evinizin etrafınızda, çalıştığını iş yerinin yakınlarında sürekli çiğ köfte dükkanları açıldığını fark etmiş ve farklı farklı firmalardan çiğ köfte tatmışsınızdır.

Çiğ Köfteci Sait, KOMAGENE, Arsemia bunlardan sadece bazıları. Eğer bu firmaların tek tek bu iş yerlerlerini kendileri açtığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İşte burada firmalar çiğ köfte bayiliği veriyor mu? sorsusuna yanıt bulmuş oluyoruz. Çünkü bu saydığımız ve daha sayamadığımız firmaların hemen hemen hepsi çiğ köfte bayiliği vermekte ve marka porföyünü genişletmektedir.

Günümüzde popüler iş kurma fikirlerinden biri olan çiğ köfte dükkanı açma fikri 5.000 TL gibi bir iş kurma için cüzi diyebileceğimiz fiyatlardan başlamaktadır. Bu fiyatın oluşmasındaki en büyük etken ise markaların isim hakkı bedelini talep etmemesidir.

Marka size sadece gerekli alet edevatı verir ve bunun parasını sizden talep eder. Sizde 5.000-15.000 TL ortalama para ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Bizde sizler için çiğ köfte bayiliği(franchise) veren firmaları sıraladık.

1Halıcıoğlu Çiğ Köfte Bayilik Paketi

Halıcıoğlu çiğ köfte sizden herhangi bir franchise(marka bedeli) talep etmez. Cirodan katkı payı vermenizi veya Mc Donald’s gibi reklam gideri ücreti de talep etmez. 10.000 TL vermeniz karşılığında sizin için dükkanınızı açmanıza fırsat sunacak bir paketi verir. Peki bu paketin içinde neler var? İhtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek mi? Gönderilen malzemelerin kargo parasını kim ödüyor? Ödemeyi nasıl yaparım? Sizler için maddelendirdik.

 • 1 ton çiğ köfte
 • Soğutuculu çiğ köfte dolabı
 • Banko(yazar kasa, pos cihazı, PC masası ve para kasası için)
 • Işıklı tabela
 • 5 adet 70×70 masa
 • 10 adet sandalye
 • Fırın
 • 5 adet masa peçeteliği
 • 10 adet servis tepsisi
 • Çöp kovası
 • 500 adet pipet
 • 2 kg baskılı çiğ köfte poşeti
 • 1000 adet ıslak mendil
 • Çöp Kovası

Halıcıoğlu Çiğ Köfte bayiliği almak isterseniz 10.000 TL’lik ödemeyi ister nakit iserseniz de kredi kartına 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Bayilik için gönderilen malzemelerin gönderim ücreti bayiye aittir(en fazla 500 TL). İsterseniz açılışınıza özel personel desteği alabilirsiniz. Eğer çiğ köfte eğitimi almak isterseniz de Halıcıoğlu Çiğ Köfte size bu konuda yardımcı olacaktır.

 

2Komagene Çiğ Köfte Bayilik Alma

Etsi çiğ köfte dendiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olan KOMAGENE rakiplerine fark yaratmak adına yaptığı %50 bedava çiğ köfte kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Diğer etsiz çiğ köfte satan firmalara göre ürün yelpazesi geniş olan komagene bu eşsiz lezzeti müşterilerine sunmaktadır. Düşük sermayeli girişimcilerin ve yatırımcıların gözdesi olan çiğ köfte bayiliği alarak bir dükkan açabilir ya da bir AVM’de çiğ köfte mağazasına sahip olabilirsiniz.

2004 yılında kurulan ve sektörde lider markalardan biri olan gün geçtikçe büyümeye devam eden komagene bayiliği alarak sizde bu markanın çatısı altında büyüyebilirsiniz.

Komagene Çiğ Köfte Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sadece ülke genelinde değil başka ülkelerde de bayilik alma imkanı sunan KOMAGENE’ye franchise başvursu yapmak oldukça basittir. Burada yer alan bayilik forumunu doldurarak ön başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz. Bunun akabinde belirttiğiniz bölgeye en yakın idari müdür tarafından sizinle irtibat kurulur ve en sonda yüz yüze yapılan görüşmeler neticesinde işletme sahibinde aranan özellikler de uygunsa süreç olumlu sonuçlanmaktadır.

KOMAGENE çiğ köfte ortalama fiyat bedeli olarak 20.000 TL ile 30 bin TL arasında belirlenmektedir. Reklam firması tarafından tüm restorasyon işlemlerini yapılmaktadır. Ayrıca paket servis ve pazarlama teknikleri konusunda da hizmet tarafınıza sağlanmaktadır. Reklam gideri alan KOMAGENE çiğ köfte işini en ciddiye alan firmaların başında yer almaktadır.

3Arsemia Çiğ Köfte Bayilik Alma

Hazra Gıda Turizm Pazarlama ve İmalat San. Tic. Ltd. Şirketinin bir kuruluşu olan Arsemia Çiğ Köfte meşhur Adıyaman çiğ köftesini müşterilerine 1990 yılından bu yana sunmaya devam ediyor. Toplamda 576 şubeye sahip olan Arsemia çiğ köftenin bu şubelerinin sadece 16 tanesi merkeze aittir. Diğer kalan %95 lik oran tamamen franchise sistemi üzerine kuruludur. Kendisine 1000 firma hedefi koyan firma siz vatandaşların yatırımlarına her zaman destek vereceğini sıkça belirtiyor. 20 metrekare ile 60 metre kare arasında bir dükkanınızın olması ve minimum 7.000 TL gibi cüzi bir miktar ile sizde isim hakkı bedeli ödemeden 10 gün içerisinde şubenize kavuşabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta şu ki şubeniz ile diğer bir Arsemia şubesi ile arasında 600 metre mesafe bulunmasıdır.

Markanın ortalama kar marjının %200 olduğu düşünülürse ve yatırımınızın 4 ila 10 ay içerisinde geri döneceğinizi düşünürsek gerçekten de sizin için harika bir yatırım olabilir. İsterseniz Arsemia tarafından personel desteği, eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, yer seçimi ve ortak reklam konularında destek ve yardım alabilirsiniz.

Arsemia Çiğ Köfte Bayilik Almak İçin Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Sektörde yol gösterici bir konumda olmak için adımlar atan Arsemia çiğ köfte ile birlikte sizde lezzetli çiğ köfteler hazırlamak ve Arsemia’nın sizler için sunduğu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken şeyler çok basit ve kolay. İlk önce telefon görüşme yapmalı ve açacağınız şubenin konumu hakkında bilgi alışverişinde bulunmalısınız. Linke tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için 0212 476 04 02 ya da 0212 476 04 03 numaralarını arayabilirsiniz.

5
Sending
User Review
0 (0 votes)

Yorumlar

WORDPRESS: 0
kartal çilingir