En İyi 10 YouTube Makyaj Kanalı

En İyi 10 YouTube Makyaj Kanalı

Hayatımızın her yerinde olan internet ve onun getirdiği olanaklar. Evet, boş zamanlarımızı doldurmak için gerçekten güzel bir alternatif. Minibüste o uzun yolu internetimiz olmadan bitiremeyiz herhalde.

Zaman geçirmek için oyun oynar, video izler belki de müzik dinleriz. Gerek oyun kanalları, gerek makyaj kanalları hemen herkesin sevdiği YouTube arkadaşları, youtuberları, vardır. İşte biz beğenilerimiz doğrultusunda En’ler köşemizde bu kez youtuberleri ele aldık ve sizin için derledik.

1 Danla Biliç

Tartışmasız izlerken en çok eğleneceğiniz youtuberımız Daniela Biliç. Kız Danla seveninde sevmeyeninde seni izliyor. Bunu nasıl mı yapıyorsun, sen alışılmış spikerimsi konuşmacıların dışına çıktın. Sanırsın aramızda kamera yok seninle oturmuşuz bir cafede dedikodu yapıyoruz, o kadar doğal ve samimisin. Kendi markanı da çıkardın, ee rujlarını da sevdirdin daha ne olsun. Ürün skalasının daha da genişlemesin istiyor sana da tam gaz devam diyoruz. İzlemeyenleriniz için de kanalının linkini buraya bırakalım; Danla Biliç YouTube Kanalı

 

2 Merve Özkaynak

Sıcak tavırlarıyla, konuşmasıyla sanki ailenizden biriymiş gibi hissettiren. Denemediğimiz ürünleri birlikte deneyebildiğimiz veya tavsiyeleri doğrultusunda uygulayıp da memnun kaldığımız önerileri. Sadece makyaj odaklı olmayan stil ve modada da bize ilham verebilen sohbet videoları. Ve kullanıp da memnun kaldığı, kalmadığı ürünlerin artı ve eksi yönlerini objektif olarak paylaşmasıyla kullanmamış olsak da ön bilgimizin oluşmasına yardımcı olmasıyla. Makyaj meraklıları için izlenmesi gerektiğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Bu kadar anlattıktan sonra bir göz atmanız için de; youtube kanalı için tıklayın.

 

3 Sebile Ölmez

Enerjisiyle bizi kendimize getirmesiyle, saçlarına yaptığı değişikliklerle her paylaşımında acaba bu kez ne yaptı diye merak uyandırmasıyla. Capcanlı, enerji dolu sıkı bir kozmetik dedektifimiz. Ürün incelemeleriyle hangi ürünleri almalıyız hangisinden uzak durmalıyız, pahalı markaların uygun fiyatlı ürünlerde ki muadilleriyle bizi tanıştırması, yeni çıkan ürünleri deneyip bilgilendirmeleri ile kesinlikle dopdolu bir kanal. Makyaja yeni başlayanlar için kolay uygulama tavsiyeleri veri, uygulamalı da göstermesiyle yeni başlayanların sevebileceği bir kanal. Linki hemen şuracık da; Sebile Ölmez YouTube Kanalı

 

4Simla Canpolat

Motivasyon sohbetleriyle kesinlikle herkesi bir yerden yakalayabilen, ve motivasyon artışına destek olan arkadaş kokan bir kanal. Sevecen, sıcak tavırlarıyla kesinlikle yabancılık çekmenize yer vermeyen eğlenceli sohbetleriyle.

Stil üzerine yardımcı olabilecek joker parçalarından tutun da poz veremeyenler için teknikleriyle, fotoğraf çekilirken gerilenler için önerileriyle, cilt bakımı rutinlerinde kullandıklarıyla, acil durum makyaj çantasında yük de hafif işlevde marifetli ürünler gibi daha birçok konu da paylaştıklarıyla yine kendini size doğallığıyla sevdiren bir kanal.

 

5Görkem Karman

Sevinçlerine bizi de ortak etmesiyle, hayatında sanki biz hep varmışçasına çektiği samimi sohbet dolu vloglarıyla kendisine bağlayan bir kanal. En çok da lekelerle ve sivilcelerle savaşmamıza yardımcı olarak verdiği tavsiyelerin güzelliğiyle gönlünüzde taht kuracak. Sonra ayrıntılı sohbetleriyle, benim gibi, ayrıntıları anlatmayı dinlemeyi sevenleri hemencecik kendine çekiverecek bir kanal. Artık sadece makyaj meraklıları için değil anne adaylarının da dikkatini çekecektir, hamileliği boyunca yaşayacaklarını da sohbet videolarında sık sık yer verecektir.

 

6Ayşegül

Makyajmidedin kanalı benim için ayrı bir yere sahip, makyaj kanallarıyla tanışmam bu kanal vesilesi ile olduğundan. Ayşegül’ ün heyecanlı sohbetleriyle makyajı eğlenceli sohbet havasında geçirmesiyle kendini sevdirse de şuan da YouTube’ dan biraz uzak kalmış olması beni ve takipçilerini de merakta bırakmasından hoşlanmasam da.

Bir paylaşımı ile hemen aradaki buzları eritecek sevimliliği olduğundan ötürü çok da kızamıyorsunuz. Hemen kaldığı yerden devam etmesini istediğimizi belirterek kanalının linkini şuraya iliştiriveriyoruz; Tıklayın.

 

 

7Çağla Şikel

Cennet Mahallesi dizisiyle kendisini sevdiren ünlü oyuncu ve model açtığı kanal ile bu kez cilt bakım rutinleriyle, kıyafetlerini değiştirmesiyle, tavsiyeleriyle kamera arkasındaki Çağla Şikel’ i ortaya çıkarmakta. Tarçın’ ın da videolara eşlik etmesiyle daha da eğlenceli bir hal alan kanal, doğal tariflerle cildine bakım yapmayı sevenlerin mutlaka göz atması gereken bir adres.

 

8Elvin Levinler

Dizilerden tanıdığımız bir başka yüz de Elvin Levinler. Yoga setleriyle, makyaj tavsiyeleriyle, sağlıklı beslenme tarifleriyle moda, makyaj, spor ve gezilmesi gereken yerleri içinde bulunduran hareketli rengârenk bir kanal. Spor yapmayı sevenleri kesinlikle kendine çekecektir. Sohbetli videolarında ne kadar keyifli olduğunu biliyoruz.

 

9Melodi Elbirliler

Elvin Levinler’ den sonra gezi vloglarını izlemekten en keyif alacağınız ikinci kanal. Siz eviniz de otururken sizi yormadan seyahate çıkarıp o havaya girmenize yardımcı olabilen bir kanal. Pijamalı sohbetleriyle kız günü yapmayı da ihmal etmiyor tabi.

Alışveriş videolarıyla stilinizi yönlendirmeniz de size fikir verebilecek tavsiyeleri ve parça seçimleriyle giyime önem verenlerin kesinlikle takip etmesi gereken bir kanal. Bizce hemen bi göz atın. Melodi Elbirliler’in YouTube Kanalına gitmek için tıklayın.

 

10Damla Kalaycık

Güler yüzüyle içimizi ısıtan ve hemencecik sempatimizi kazanabilen ve uygun fiyatlı ürün denemeleriyle videolarını daha çekici kılan. Gerek kombin önerileri gerek saç modelleri fikirleriyle kanalında bolca konu barındıran bu youtuberla tanışınca takip etmekten kendinizi alıkoyamayacaksınız. İyi eğlenceler dileriz;

5
Sending
User Review
0 (0 votes)

Yorumlar

WORDPRESS: 0
kartal çilingir