Fibabank Yıldız Kredi Kampanyası

Fibabank Yıldız Kredi Kampanyası

Bankaların tüketicilere kredi imkanlarını sunarken onların kredi geri ödeme güvenilirliklerini ölçtükleri bir değer de kredi notudur. Kredi notu, belirli bir perdede belirlenir ve bu perde içerisindeki aralıklar ise kredinize sadakatinizi gösterir.

KREDİ NOTU HAKKINDA

Kredi notu, Kredi Kayıt Bürosu tarafından hesaplanan ve kişinin daha önceki kredi borçlanmalarında ortaya koyduğu geri ödeme düzenliliği ve sadakate göre belirlenen bir puandır. Bu puan Türkiye’de bulunan 9 büyük bankanın verilerini paylaşımı ile oluşturulur ve diğer bankalar diledikleri zaman bu puana bakarak kişinin kredi konusundaki güvenilirliğini görür. Bankalar genellikle müşteri nezdinde kredi uygulaması yapacakken kredi notuna göre faiz oranı belirler. Kredi notu yüksek olanlara düşük faiz oranları ile kredi verilirken, kredi notu düşük olanlara ise daha yüksek faiz oranıyla kredi sağlanır. Kredi notunuz yüksekse Fibabanka’dan Yıldız Müşteri olarak Yıldız Kredi alabilmektesiniz.

FİBABANKA’DAN YILDIZ KREDİ!

Ülkemizde bankacılık sektörüne giriş yaptığı günden bu yana kısa sürede gelişim gösteren ve geniş bir müşteri potansiyeline ulaşan Fibabanka, şimdilerde de Yıldız Kredi kampanyası ile dikkat çekiyor. Bugün bankacılık sektöründe yayınlanan tüm ihtiyaç kredilerine karşın güçlü bir alternatif koyan Fibabanka, kredi notu yüksek olan tüketicilere çok cazip faiz oranları ile kredi imkanı sunuyor.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Fibabanka, borcuna sadık yani kredi notu yüksek olan müşterilerine özel olarak avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunmaya başladı.

-Kredi kapsamında müşteri nezdinde farklılık gösteren %!.29’dan başlayan faiz oranları uygulanmaktadır.

-Kredi için maksimum 48 aya kadar vadelendirme yapılabilmektedir.

-Maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilmektedir.

-Kampanya Kredi Kayıt Bürosu tarafından kayıtlı olan kredi notu 1400 ve üzerinde olan kişiler için geçerlidir ve başvuruları yalnızca bu kişiler yapabilir.

-Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0.5’i kadardır.

KREDİNİN HESAPLAMASI

Fibabanka müşterisi olarak eğer 1400 kredi notunun üzerindeyseniz ve bankaya Yıldız İhtiyaç Kredisi için başvurarak 10.000 TL tutarında kredi alacak olursanız uygulanacak olan faiz oranı %1.29’dur. Bu kredi için 48 ay vadeyi seçmeniz durumunda bankaya aylık olarak ödeyeceğiniz taksit tutarı ise 296,77 TL’dir. Bu kredi için ödeyeceğiniz kredi tahsis bedeli 52.50 TL’dir ve Banka Sigorta Muamele Vergisi dahildir. Bankaya bu kredi kapsamında yıllık sigorta prim tutarı olarak 322,05 TL ödersiniz. Sigortanın bedeli 45 yaş erkek bireye göre hesaplanmış durumdadır.

BAŞVURU YOLLARI

Fibabanka’dan Yıldız Kredi kampanyası ile ihtiyaç kredisi almak için size en yakın Fibabanka Şubesi’ne;

T.C. Nüfus Cüzdanı

Gelir Belgesi

*Maaş Bordrosu

*Maaş Yazısı

*Vergi Levhası

*Emeklilik Maaş Cüzdanı

İle giderek başvurunuzu bireysel olarak şubelerden gerçekleştirebilir ve bu cazip faiz oranı ve vade seçenekleri ile Yıldız Kredi kampanyasından faydalanarak ihtiyacınız olan finansmanı Fibabanka güvencesi ile anında, kolayca edinebilirsiniz.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
kartal çilingir