Fibabanka Bayram Kredisi Veriyor Mu?

Fibabanka Bayram Kredisi Veriyor Mu?

Bankacılık sektörü zaman içerisinde öyle gelişmeler ortaya koydu ki, artık sivil hayatımız ile neredeyse tamamen bütünleşik bir hal almaya başladı. Bugün bankalar sundukları tüm hizmetlerde yerel değerleri de hesaba katarak uygulamalarını gerçekleştirmekteler. Uygulamalardan kastettiğimiz husus ise pek tabii ki kredi kampanyaları. Sunulan çok fazla kredi kampanyası bugün televizyonlarda, gazetelerde ve internette sık sık karşımıza çıkıyor. Bu kampanyalarda emekliler, gaziler dikkate alınıyor, bayrama özel ihtiyaç kredileri sunuluyor. Bankalar için müşteri kazanma potansiyelini etkileyen unsurlar olsalar da yine de bu değerlerin ön plana çıkarılması oldukça önemlidir.

Özellikle Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı döneminde karşımıza çıkan bayram kredileri, neredeyse bir kredi türü olarak anılacak boyutlara ulaştı. Konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi ve bayram kredisi desek yeridir. Pek tabii ki bayram kredisi adı altında sunulan kredi ihtiyaç kredisinin bir türevi hatta kampanyalı halidir. Bankalar bu özel ve kutsal günlerde faiz oranlarında indirim yaparak, masraflı olabilen bu zamanlarda tüketiciye yardımcı olur. Hem ihtiyaç kredisi imkanını hızlı ve kolay bir şekilde sunar hem de geri ödemede çeşitli kolaylıklar sağlarlar. Bu yönden son dönemde müşteri rekabetinde kızışan bankaların bayram kredileri çeşitlenirken, ihtiyaç sahibi olan tüketici de avantajlı ihtiyaç kredisi imkanlarının tadını çıkarmaktadır.

FİBABANKA, BAYRAMDA DA TÜKETİCİNİN YANINDA

Ülkemizde henüz kısa bir süre önce çalışma hayatına başlayan ancak çok kısa bir süre içerisinde ciddi bir büyüme ortaya koyan Fibabanka, sunduğu hizmetlerde sınır tanımıyor. Konut kredilerindeki düşük faiz oranları ve esnek ödeme imkanları, ihtiyaç kredilerinde çeşitli avantajlar sık sık karşımıza çıkıyor. Bunula beraber vatandaş şu soruyu çok sık soruyor;  fibabanka kredi veriyormu yoksa vermiyor mu?

Bu merak edilen soru için yanıtımız ise “evet, veriyor”. Fibabanka, bayramın neşesine neşe katmak için tüketicilere oldukça avantajlı bayram kredisi imkanı sunuyor.

Üstelik  fibabanka bayram kredisi çok düşük bir faiz oranı uygulaması ile tüketicilere sunuluyor. Öyle ki Fibabanka’dan alacağınız 48 ay vadeli bayram kredisi için uygulanan faiz oranı %1.33’tür. Bu vade süresi ve faiz oranı dikkate alınarak hesaplama yaptığımıza ise krediyi kullanan kişinin bankaya aylık olarak ödeyeceği taksit tutarı 299,80 TL olarak gerçekleşmektedir. Alınan bu kredi için 52,50 TL kredi tahsis ücreti ve 323 TL sigorta masrafı ödenmektedir. Bu kredi seçeneği 36 aya kadar vade seçenekleri ile değerlendirildiğinde Fibabanka, %1.43 faiz oranı uygulamaktadır.

Bu değerlendirmeler sonrasında eğer bayramda nakit sıkıntısı yaşamak istemiyorsanız hemen Fibabanka’nın size en yakın şubesine giderek bireysel bankacılık hizmetlerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca başvurularınızı Fibabanka’nın resmi web sitesinden yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Şimdilik fibabanka cepten kredi başvurusu yalnızca müşteri hizmetlerini arayarak yapılabilmektedir ancak yakında kısa mesaj sistemi ile de kredi talebi mümkün olacaktır.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
kartal çilingir