Garanti Bonus Flaş Nedir?

Garanti Bonus Flaş Nedir?

Türk bankacılık sektöründe en büyük ikinci banka olma özelliğini taşıyan Garanti, bu özelliğini yaptığı çalışmalar ve verdiği hizmetlerle de kanıtlıyor. Özellikle internet bankacılığı ve mobil uygulamalarda yaptığı atılımlarla müşterilerinin beğenisi kazanan Garanti’nin Bonus Flaş Uygulamasını sizler için araştırdık. Peki nedir bu Bonus?

Garanti Bonus Nedir?

Türkiye’nin ilk çok markalı ve çipli kredi kartı olma özelliğinin taşıyan Bonus ile binlerce Bonus Program Ortağındaki alışverişinizde taksit yapabilir, yaptığınız alışverişlerden bonus kazanı ve kazandığınız bonuslarla dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilirsiniz. Garanti Bonus ile Türkiye’de ve yurt dışında MasterCard, VISA, AmEx amblemi bulunan milyonlarca işyerinde alışveriş yapabilir ve yaptıkça bonus kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu bonuslarla ister bedava alışveriş yaparsınız isterseniz de biriktirirsiniz. Ayrıcı Garanti Bonus size özel kampanyalar sunar ve çeşitli markalarla anlaşmalar imzalayarak kampanyalara katılmanıza olanak sağlar.

Garanti Bonus Flaş Nedir?

BonusFlaş, kartınız ile ilgili her şeyi(kampanyalar, ekstre bilgileri, borç ödeme, kart şifresi değiştirme vs.) tek bir yerde topluyor. Size hız, kolaylık ve daha fazla kampanya sunuyor. Üstelik BonusFlaş’ı telefonunuza indirip giriş yapmak da oldukça kolay. T.C. kimlik numaranız ve parolanız ile giriş yaparak tek bir platformdan tek dokunuşla tüm Garanti Bankası kartlarınızın kampanyalarına katılır, borcunuzu öder, kartınızla ilgili her bilgiye ulaşabilirsiniz. Parolanızı isterseniz kart şifrenizle BonusFlaş’tan oluşturabileceğinizi hatırlatalım. Bununla uğraşmak istemezseniz de mevcut Garanti İnternet/Cep Şubesi parolanız ile giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca kartlarınız ile ilgili günlük işlemlerinizi kolayca takip edebilir, hızlıca ektrenizi atlatabilir, işlemlerinize ekstra taksit alabilir hatta limit artırımında bulunabilirsiniz. Katıldığınız kampanyaları rahatlıkla takip edebilir, kampanlalarda kaçıncı harcamada olduğunuzu izleyebilirsiniz. Üstelik yeni kartınız için şifre almak istediğinizde BonusFlas’tan “Yeni Kart Şifresi Al” butonuna basarak birkaç adımda kart şifrenizi oluşturabilirsiniz. BonusFlas ile yapabileceğiniz diğer şeyler ise teklifler, hatırlatmalar ve bildirimler oluyor.

Garanti Bonusflaş İle Yapabildikleriniz

  • Tüm kart bilgilerinizi tek ekranda görüntüleyebilirsiniz.
  • Ne kadar limitiniz kaldığını BonusFlaş’ı açtığınız anda hemen görebilirsiniz.
  • Seçtiğiniz kartın ya da tüm kartların ekstrelerini saniyeler içinde ödeyebilirsiniz.
  • İhtiyacınız olan limiti talep edebilirsiniz.
  • Son 6 ayın harcamalarına ulaşabilirsiniz
  • İşlemlerinizi taksitlendirebilir veya bir sonraki aya erteliyebilirsiniz.
  • Kart ekstrenizi 1 ay erteleyebilirsiniz.
  • E-ekstre talep edebilirsiniz.
  • BonusFlaş üzerinden sanat kart oluşturabilirsiniz ve limitini belirleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Garanti BonusFlaş sayfasını ziyaret edebilirsiniz.(tıklayın.)

AppStore’dan indirmek için tıklayınız.

Google Play’den indirmek için tıklayınız.

 

5
Sending
User Review
0 (0 votes)

Yorumlar

WORDPRESS: 0
kartal çilingir