Hızlı Para Kazandıran 3 İlginç İş Fikri

Hızlı Para Kazandıran 3 İlginç İş Fikri

Eğer girişimci bir ruha sahipseniz ve kısıtlı da olsa bir iş kurabilecek olanaklarınız varsa o halde sektörde kendinize bir iş alanı bulabilmeniz kolaydır. Çünkü bugün küçük olarak değerlendirilen ve o alanda az sayıda hizmet verilen çok fazla iş alanı bulunmaktadır. Bu alanlardan birisine konsantre olarak girişime kalkışır ve küçük yatırımla, ciddi bir çalışma gösterirseniz kısa sürede de büyür ve kazanç elde etmeye başlarsınız. İşte o iyi para getiren işler arasında bazıları.

1 Hediyelik Eşya Üretimi

Bu iş alanında sabit bir sermaye veya maliyet yoktur. Sosyal medya araçlarının patlama yaşadığı günümüzde, bireyler sahip oldukları absürd nesneleri sosyal medya hesaplarında sergilemeyi çok seviyorlar. Bu yönden siz de absürd hediyelik eşyalar üretebilir ve bu ürünleri sosyal medya üzerinden paylaşarak kişileri satın almaları yönünde cezb edebilirsiniz. Hele bir de el işinize güveniyorsanız kolye, bileklik, küpe, biblo, alçı süsler, dekoratif materyaller üreterek bunları sosyal medya üzerinden satabilirsiniz. Hem bir iş yeri masrafı yapmazsınız hem de pazarlama masrafı oluşmadan satış yaparsınız. Bu alanın para kazandıran ek işler arasında neredeyse bir numara olduğu çok sık konuşulmaktadır.

 

2 Bebeklere Yönelik Ürünler

Ebeveynler yeni çağda artık bebekleri için büyük yatırımlar yapmaktadırlar. Onların ihtiyaçları olan veya olmayan, dışa vurumcu çok fazla ürünü fazla düşünmeden satın almaktadırlar. Siz yine bir sosyal medya hesabı aracılığı ile kendi bebek liflerinizi örerek, bebeklere özel sağlıklı ve doğal oyuncaklar tasarlayarak, yelek, hırka gibi ürünleri online olarak satabilir ve kısa sürede para kazandıran işler arasında bebeklere özel üretime yönelebilirsiniz.

 

3 Niş Gıda Dükkanı

Bugün piyasada gıda üretimi yapan çok sayıda firma ve satış yapan çok sayıda dükkan var. Ancak eğer dikkatinizi çekiyorsa artık marketlerde küçük alanlarda “doğal ürün”, “GDO’suz ürün”, “pişirmeye hazır sebzeler” gibi alanlar var. Bu alanlara ilgi oldukça fazladır. Siz örnek olarak bir dükkan tuttuktan sonra bu dükkanda başka birimlerden düşük maliyetle aldığınız sebzeleri soyarak, dilimleyerek, soslayarak, fırınlayarak, temizleyerek ve paketleyerek satışa sunabilirsiniz. Bu iş için yapacağınız maliyeti de tercih ettiğiniz sebzeler ve uygulama türlerine göre farklılık gösterecektir.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
kartal çilingir