İş Bankası 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi

İş Bankası 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Para sıkıntısı çekiyor, ödemelerinizde sıkıntı yaşıyor ya da acil nakite ihtiyacım var diyorsanız İş Bankası’nın bu kampanyası tam size göre. İş Bankası Ekim ayı kampanyasıyla ez az 5 bin TL en fazla da 100 bin TL’ye varan kredi imkanı sunuyor.

Bireysel ve ticari bankacılık hizmeti sunan en büyük özel banka olan Türkiye İŞ Bankası yani kısaca İş Bankası günde 5 TL ile 5.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor. 5.000 TL 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık akdi faiz oranı %1,29; toplam geri ödeme süresi olan 1461 gün üzerinden taksit tutarı günlük 4,87 TL’dir. Kampanya kapsamında vade 3-48 ay arasında belirlenebilmektedir.

Aylık taksit tutarları, geri ödemeler 30 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanmaktadır. Kefil ön şartı aranmamakla birlikte, İş Bankası gerekli gördükleri takdirde kefil talep edebilecektir. Tahsis ücreti kredi tutarına göre değişkenlik gösterecektir. Söz konusu ücrete %5 oranındaki BSMV dahil değildir.

Sigorta primi ise 35 yaş üzerinden hesaplayan İş Bankası kredi tutarı, kredi vadesi ve müşterinin yaşına göre değişkenlik gösterecektir. Hesaplanan yıllık maliyet oranına sigorta tutarı dahil etmemiştir. Banka, kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Cepten hemen başvurmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS* gönderebilirsiniz. (Örneğin; NAKİT 254xxxxx244 10000 2000).

*Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri 1 SMS ücreti tahsil eder.

Ayrıca İnternet Şubemizden İş Bankası bankamatiklerinden, 0 850 724 0 724 no’lu telefon şubesinden, İşCep veya İşTablet’ten ve İş Bankası şubelerinden kolayca başvurabilirsiniz. Üstelik başvurunuzu hangi kanaldan yaparsanız yapın, cevabı hemen cebinize gelir.

Yorumlar

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Magdalene Brent 1 sene

    Merhaba iyi insanlar

    Ben Madrid, İspanya’dan Magdalene Brent. Tanrı’nın hayatımdaki iyiliği nedeniyle bu Tanıklığı paylaşmaya söz verdim. 4 ay önce umutsuzca paraya ihtiyacım vardı, bu yüzden bir kredi almayı düşündüm, sonra bir aldatmaca olduğunu bilmeden bir borç veren olduğunu iddia eden yanlış ellerle karşılaştım. Benden 8.000 avro topladı ve bana e-posta göndermeyi reddetti, o zamandan beri kafam karıştı ve kayboldum ama Tanrı kurtarmaya geldi. Sadık bir günde, servisten sonra kiliseye gittim ve bir Kilise üyesiyle fikir paylaştığım ve beni Mr James Walters adlı bir kredi ajansıyla tanıştırdı. Bana kredi ajansı tarafından 90 bin avro verildiğini söyledi. Kredi ajansı e-posta adresini topladım ve sadık bir sabah bir posta mesajı gönderdim, bana kuralları ve düzenlemeleri anlattı ve izledim. Belgeler işlendikten sonra bana 320.000,00 euro borç verdiler. Herhangi bir nedenle yardıma ihtiyacı olan herkes onlarla iletişim kurabilir ve size borç vermeleri gerektiğini biliyorum çünkü gerçek ve Güvenilirler. Bir kez daha teşekkür ederim Bay James Walters ve şu e-posta adresinden şirketle iletişim kurabilirsiniz: [email protected]

    Magdalene Brent

  • kartal çilingir