Kripto Para Borsasında Yeni Bir Oyun Kurucu: ELQUIREX

Kripto Para Borsasında Yeni Bir Oyun Kurucu: ELQUIREX

Dünya çapında birçok kripto yatırımcısının tercih ettiği ELQUIREX, sunduğu imkanlarla yeni yatırımcılarında ağızlarını sulandırmaya devam ediyor.

Kullanıcı trafiği ve mevcut coin ve token sayısı günden güne artan ELQUIREX, çok işlevli bir kripto para borsası. Borsa kazanırken üyelerine de kazandırmak gibi bir misyonu kendine şiar edinmiş durumda. Merkezine kullanıcıyı almış ve kullanması da bu yüzden hiçbir zorluk içermiyor.

Üstelik, işlem yapmak da çok kolay. Herhangi bir üyelik işlemi ya da kişisel bilgi paylaşımı gerekmiyor. Her şey ana sayfada mevcut. Bu yüzden oldukça pratik.
Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), EOS ve Monero (XMR) gibi birçok kripto para birimiyle işlem yapmak mümkün olduğu gibi her geçen gün yeni birimler de borsaya ekleniyor.

ELQUIREX çevrimiçi kripto para cüzdanı da üzerinde konuşulması gereken başka bir özellik. Yyatırılan kripto paralar çekilmediği sürece günlük bonus kazandırıyor. Kazanılan bonus kripto paraların fiyatlarındaki değişime göre artabiliyor.

Başka borsalarda bulamayacağınız bir diğer özellik de Elquirex kredilerden ve borsalardan kazandığı parayı üyeleriyle ile paylaşıyor.
153 gün boyunca günlük YATIRIM GERİ DÖNÜŞ yüzdesine sahip bir program da mevcut. Buradaki yüzde piyasa volatilitesine göre değişiyor; bazen daha yüksek, bazen de daha alçak oranda getiri sağlanıyor..

Yeni kullanıcıların da üye olmasını sağlarsanız ekstra bonuslar sizi bekliyor. Borsa bu yönüyle Coinbase ve Exodus gibi borsaların sunduğu bir hizmeti de sunmuş oluyor.

%100 güvenilirlik, kolay kullanım, kazandıran cüzdan, bonus ve ekstra kazançlar… Bir kripto para yatırımcısının istediği ve ihtiyaç duyduğu her şey ELQUIREX’te mevcut. İşin güzel yanı, platform büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

 

Elquirex’e bu link üzerinden kaydolarak ticaret yapmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
kartal çilingir