Paragaranti.com Nedir? Nasıl Kullanılır?

Paragaranti.com Nedir? Nasıl Kullanılır?

Arkadaşlar paragaranti garanti bankasının ücretsiz olarak sunmuş olduğu döviz,altın fiyatları ve borsayı takip edebileceğimiz ücretsiz bir uygulama.. 

Garanti Bankasının internet bankacılığı sistemi üzerinden borsa hizmeti veren platformdur. Garanti Bankasının getirdiği bu sistem sayesinde borsadaki anlık iniş, çıkış ve gelişmeleri takip edebilir, E-Trader veri izleme ekranı sayesinde fon,döviz alım, hisse senedi satımı yapılmasını sağlayan sistemdir. Tek bir sistem sayesinde borsacılık adı altında tüm hizmetler bulunmaktadır. Borsa işlemlerinizi bu sistem sayesinde kolayca yönetebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankasının borsa hizmetleri adı altında sunmuş olduğu bu sistemden yararlanabilmek için Garanti Bankası müşterisi olmak zorundasınız. Paragaranti hesabı açmak için Garanti Bankası internet bankacılığı üzerinden Yatırım Hesabı açmanız gerekmekte ve açılan bu hesap sonrası banka tarafından size kurye ile gönderilen evrakları eksiksiz doldurup bankaya sunmanız gerekmektedir.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten ise yenilenen paragaranti.com’un artık yatırımın garanti yolu olacağını belirtti.

Akten, şunları kaydetti:

“Yatırım araçları hakkında kapsamlı bilgi edinmek isteyen herkese, paragaranti.com’u ziyaret etmesini, uzman analistlerin güncel piyasa yorumlarını okumasını, yatırımları için getiri karşılaştırma aracımızdan faydalanmasını tavsiye ediyoruz. Özellikle, Garanti Yatırım’ın hisse önerileri ve Garanti Bankası’nın farklı risk profilleri için hazırladığı model portföyler, mutlaka incelenmeli. İnanıyorum ki paragaranti.com, kullanıcı dostu özellikleri, güncel ve yön gösteren içerikleriyle bundan böyle tüm yatırımcıların ilk başvuru kaynağı olacak.”

Para Garanti Uygulaması İncelemesi

Uygulama hakkında bilgi almak için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz. 

Yorumlar

WORDPRESS: 0
kartal çilingir