Paşa Döner Bayilik Veriyor

Paşa Döner Bayilik Veriyor

Kendi işinin patronu olmak istiyorum, gıda sektöründe olmak istiyorum, yatırım amaçlı düşünüyorum veya sadece Paşa Döner bayiliği almak istiyorum diyenler için bu yazımızda Paşa Döner bayilik veriyor mu onu araştırdık. Paşa Döner Bayilik veriyor mu? Bayilik Şartları nelerdir? Bayilik Başvurusunu Nereden ve Nasıl Yapabilirim? Gibi sorularınızın cevabı için yazımızın tamamını okumanızı tavsiye ederiz.

Paşa Döner Nedir?

Paşa Döner, Dönersan AŞ’ ye ait bir markadır. Çoğunluğu İstanbul’ da olmak üzere 102 şubesi bulunan, piliç dönere yeni bir soluk getiren bu firma. Geleneksel damak tadında döneri endüstriyel olarak üretim yapan firma %100 piliç but etini sektöre kazandırmıştır. Bu şekilde büyük beğeni toplayarak markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Paşa Döner firması altyapı ve araştırma geliştirme (ar-ge) çalışmalarını 2009 yılında başlatmış ve 2011 yılında da hizmet vermeye başlamıştır.

Kalitesi ve kendine has lezzetleriyle ürünlerini müşterisiyle buluşturan Paşa Döner firması, temizlik ve hijyen kurallarına da özen göstererek uymaktadır. Alanında tüm belgelere sahip olan firma %100 helal ürün üretmekte ve tüketiciye sunmaktadır. Hizmete başladığı 2011 yılında 5 şubesi bulunan Paşa Döner gün geçtikçe yaygınlaşmış ve müşteri kitlesini arttırmıştır. 127. Şubesini Kasın 2016’ da açan Paşa Döner, Türkiye geneli bayilik vermektedir. Paşa Döner’ in menüsü oldukça zengindir, firmanın menüsü şu şekilde oluşmaktadır;

 • Döner ve İskender Çeşitleri
 • Dürüm ve Ekmek Arası Döner Çeşitleri
 • İçecek Çeşitleri
 • Tatlı Çeşitleri

Neden Paşa Döner’den Bayilik Almalıyım?

Paşa Dönerden bayilik aldığınızda sağlayacağınız faydalar;

 • Firma %100 hijyen prensibine sahiptir, temizlik ve hijyen esasları firma için son derece önemlidir. Paşa Dönerin bu prensibi sayesinde bayilerde müşteri memnuniyetine sahip olurlar.
 • Paşa Döner, kendi alanında tüm sertifikalara sahiptir. Kalite standartı kusursuz işler dolayısıyla bayilerde her zaman müşterilerine kaliteli ürünler sunarlar.
 • Paşa Dönerin marka tanınırlığı yüksektir. Marka zaten piyasada yer edindiği için bayiler açısından bu avantajlı bir durumdur.
 • Paşa Döner’ in eğitim hizmetleri sayesinde, şubelerde çalışanlar sürekli olarak eğitime ve denetime tabi tutulur.
 • Paşa Döner tedarik süreci kusursuz işler biçimde sisteme oturtmuştur, bayiler bu açından sorun yaşamaz.

Paşa Döner Bayilik Alma(Franchise) Şartları Neler?

Dönersan AŞ. Tarafından yönetilen Paşa Döner, ülke çapında bayilik vermektedir. Bayilik için şartları detaylıca, mülakat sırasında bayi adaylarına belirtir. Bayilik vereceği adaylarda aradığı özellikler;

 • Kurulduğu günden bugüne tüm tüketicilerine ulaşma amacı gütmekte olan Paşa Döner, lokasyon için öncelik AVM’ ler, şehrin işlek caddeleri, kalabalık yerlerdir.
 • Kullanım alanı ortalama en az 500 metrekare olmalıdır. Şubeler, diğer alanları ile birlikte yaklaşık 1000 metrekare toplam alana sahiptirler.
 • Paşa Döner’ den bayilik almak isteyen adaylarda aranan bir başka öncelik de sektör tecrübesinin olmasıdır.
 • Paşa Döner bayi adaylarından yeterli bütçe sahip olmalarını beklemektedir.
 • Konsept dâhilinde dekorasyonunu kendi yapan firma anahtar teslim olarak bayilik vermektedir.
 • Bölgelere göre denge kurmak adına isim hakkı bedelini farklı olarak uygulamaktadır. Şube büyüklüğüne göre belirlenecek olan yatırım, dekorasyon ve isim hakkı bedelleri bayi adaylarına yapılacak olan mülakat aşamasında belirtilecektir.
 • Bayilik alınmak istenen aday şubenin çevresinde mevcut bir şube var ise ve bölgenin ikinci bir şubeye ihtiyacı yok ise bayilik verilmez. İş yapamayacağını bildiği için bayisinin zarar etmesini istemez.

Paşa Döner Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paşa Döner bayilik başvurusu için aşağıda belirttiğimiz firmanın web adresinden bayilik için ön başvuru yapmanız gereklidir. Ön başvuru formunda kişisel bilgiler, meslek ve deneyim bilgileri, yatırım ve bütçe bilgileri, bayilik talep edilen adres bilgileri doldurulmaktadır.

Ön başvuru sonrasında ise firma yetkilileri uygun bulunan adaylarla mülakat yapmak için temasa geçerek kendisini mülakat kapsamında birebir görüşmek için Paşa Döner genel merkezine davet ederler.

Paşa Döner Bayilik/ Franchise Firma İletişim:

Dönersan Döner Gıda AŞ

ADRES: MAHMUTBEY CADDESİ NO:197 / 199 GAZCI SOKAK NO:2 BAĞCILAR / İSTANBUL

TELEFON: 0 212 515 70 72/73

5
5
Sending
User Review
0 (0 votes)

Yorumlar

WORDPRESS: 0
kartal çilingir