Tavuk Dünyası Bayilik Veriyor

Tavuk Dünyası Bayilik Veriyor

Tavuk Dünyası fast-food tavuk ürünleri alanında parlamaya başlayan yeni bir yıldızdır. Piyasa da ki birçok marka gibi küresel hedeflerle yola çıkmıştır. Bir Türk markası olması sebebi ile de piyasadaki tekelleşmiş markaların aksine içimizden bir üründür. Gerek kültür, gerek örf adet ve geleneklerimiz olarak Tavuk Dünyası, menü ve bayilik tasarımlarında bizlerin birer yansıması olabilecek potansiyele sahiptir. Dünyadaki ev fast-food şirketlerinin aksine iletişimi oldukça kolay sağlaya bilen Tavuk Dünyası, bu sektörde iyi noktalara geleceğini şimdiden bizlere gösteriyor. Hizmet sektörünün her alanında olduğu gibi bu noktada tabii ki esas soru müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Tavuk Dünyası marka adı, güvenilirliği, ürünleri ve çalışanları ile müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini en üst seviyede tutabilecek bir marka olduğundan şüphemiz yok.

Tavuk Dünyası Bayilik Verme Şartları

Kendi işletmesini kurmak isteyen girişimci arkadaşlar için gayet güzel bir iş fikri. Tavuk Dünyası yemek sektörüne 2003’den beri hizmet vermektedir. Açıldıktan üç yıl sonra oldukça rehavet gören gıda sektöründeki Tavuk Dünyası gayet güzel paralar kazandırmaktadır. Türkiye ve Dünya çapında yayılmak isteyen Tavuk Dünyası franchise vererek girişimcileri bekliyor.

Peki Tavuk Dünyası Bayiliği Nasıl Alınır?

Tavuk Dünyası bayiliğine internet sitesi üzerinden veya mail yolu ile başvurabilirsiniz. Yetkililer tarafından incelenen başvurular sonrasında girişimciler ile toplantı yapılarak görüşülmektedir. Bayilik açılacak yerin incelemeleri yapılır, proje çizilir, şartlar konuşulur ve uygulamaya geçilir.

Tavuk Dünyası Hakkında

Gıda sektöründe emin adımlarlar yürüyen Tavuk Dünyası yemek alanında marka olma yönünde oldukça yol kat etmiştir. Kurucusu Mustafa Kaya markasıyla Türkiye’de adından oldukça bahsettiriyor. “Hiç tavuk yediniz mi?” sloganıyla piyasaya adım atan Tavuk Dünyası dünyaya yayılmaya hazırlanıyor. Kaya, restoran sektörüyle büyümüş ve Restoran İşletmeciliği hakkında oldukça bilgi sahibi.

 

Tavuğun Türkiye’de Tüketimi Çok Fazla

Türkiye’de tüketimin çok yoğun olduğu tavuk restoranlarda da oldukça çok tüketilmektedir. Bayilik vererek Marka haline gelen Tavuk Dünyası, farklı tarzı ve lezzetiyle kendisini Türk Halkına sevdirmiş durumda, Aylık 750 Bin kişiden fazla müşterisi bulunmaktadır.

 

Tavuk Dünyası Bayilik Ücreti/Maliyeti

Bayiliğin açılacağı semte göre değişmektedir. 200 ila 350 Bin TL kuruluş fiyatı, aylık bayilik hizmetinden %3.5 pay almaktadır. Girişimciler yatırımın geri dönüş süresi ise 2 ile 4 yıl arasındadır.

 

Sermayesi olan kişilere kolay yoldan Bayilik veren firmalar ile işyeri sahibi olma fırsatı verilmektedir.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
kartal çilingir