TradeSanta ve Hitbtc İşbirliği ile Komisyonsuz Dönem Başlıyor!

TradeSanta ve Hitbtc İşbirliği ile Komisyonsuz Dönem Başlıyor!

TradeSanta ve HitBTC %0 işlem ücreti teklifi yapmak için ortak oldu

2013 yılında kurulan en gelişmiş kriptopara değişimi olan HitBTC ve bitcoin alım satımını otomatikleştirmek için tasarlanan bulut tabanlı bir yazılım olan TradeSanta, kullanıcılarına %0 işlem ücreti ile işlem yapma olanağı sunmak için 26 Eylül’e ortak oldu.

Bu tekliften yararlanmak için TradeSanta web sitesine gitmeniz ve ayda sadece 20 ABD doları karşılığında HitBTC Promosyon paketi satın almanız gerekiyor. Bu planla, kullanıcılar 50’ye kadar bot oluşturabilir, sınırsız sayıda çift ve stratejiden yararlanabilir, ancak en önemlisi HitBTC’de % 0 Alıcı ve Maker ücreti ile işlem yapabilir.

HitBTC’de işlem yaparken, tüccarlar% 0,1 Maker ve% 0,2 Taker ücreti öderler. Doğrulamalarını yükselten kullanıcılar için, birim bir Bitcoin’den (BTC) daha düşük veya ona eşitse, ücretler %0,07‘den başlar. Daha sonra miktar 10 Bitcoin (BTC) ‘den küçük veya ona eşit olduğunda, Maker ücretlerinde% 0.06 ve Taker ücretlerinde %0.07’ye düşer. Hacim 100 Bitcoin’den (BTC) düşük veya ona eşitse, miktar Maker yapımcılarda% 0.05 ve Taker ücretlerinde% 0.07’ye düşecektir.

Ancak, HitBTC ve TradeSanta arasındaki ortaklığa bağlı olarak, kullanıcılar yalnızca borsada ücretsiz işlem yapma şansına sahip değil, aynı zamanda alım satım botlarının işlevselliğini de kullanma şansına sahipler.

TradeSanta’nın ticaret botları çeşitli avantajlar sunuyor. İnsanlardan daha fazla emir alabilir, 7/24 çok sayıda emir verebilir ve hiçbir duyguya kapılmadan anlaşma yapabilir.

HitBTC, var olan en eski ve en hızlı büyüyen şifreleme borsalarından biridir. 800’den fazla işlem çiftine ve 500’den fazla spot alete sahip sektördeki en büyük spot ticaret piyasasıdır.

Şimdi şirketler, iki güçlü aracın bir araya getirilmesi umuduyla ortaklık kurmuşlardır.

Tüccarlar topluluğuna katkıda bulunur.

Herhangi bir sorunuz varsa veya program hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen TradeSanta desteğine başvurun.

Diğer işlem fırsatları hakkında güncellemeler almak için, Telegram’da TradeSanta ve HitBTC gruplarına katılın.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
kartal çilingir