Vakıfbank’dan Son Bahar Kredisi

Vakıfbank’dan Son Bahar Kredisi

Vakıfbank, 1954 yılında vakıf kaynaklarını ekonomik kalkınmanın gereksinimleri doğrultusunda en iyi biçimde değerlendirmek amacıyla kuruldu. Kurumsal, ticari, KOBİ, ve tarım bankacılığının yanı sıra bireysel ve özel bankacılık alanlarında da çağdaş bankacılık anlayışını benimseyen Vakıfbank özellikle son dönemlerde değişen ve gelişen vizyonuyla dikkat çekiyor.

VakıfBank’dan Son Bahar Kredisi Fırsatı

Son dönemlerde uygun faiz oranları ve esnek geri ödeme seçenekleriyle dikkat çeken bankanın son kampanyası da sonbahara yönelik. Tüm ihtiyaçlarınız için 48 aya varan vadeler ve 90 bin TL’ye kadar, uygun faiz oranları ve farklı ödeme seçenekleriyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için Sonbahar Kredisi tüm Vakıfbank Şubeleri’nde. Şubeye gitmek istemezseniz sonbahar kredisi başvurunuzu cep telefonunuz ya da internet sitesi vasıtasıyla yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapmak için hemen tıklayınız.

Sms İle Kredi Sonbahar Kredisi Başvurusu Yapmak İçin:

Aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ, T.C. Kimlik Numarası ve Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz.

Örnek Sms Metni:

KREDİ 11111111111 2000

*SMS gönderim bedeli GSM operatörleri tarafından vergiler dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Ayrıca kredinizi aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli, değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz. Başvurular için kefil ön şartı aranmamakla birlikte gerekli durumlarda kefil talep edilebilir. Ayrıntılı bilgiyi tüm Vakıfbank şubelerinden ya da 0850 222 0 724 nolu numarayı arayarak alabilirsiniz.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
kartal çilingir