Ziraat Bankasından Avans Bankkart

Ziraat Bankasından Avans Bankkart

Avans Bankkart , Faiz ödemeden yurt içi ve yurt dışından internet üzerinden yapacağınız tüm alışveriş işlemlerini yapmanıza yarayan Ziraat Bankası’nın ürünüdür.

Ziraat Avans Bankkart’a sahip olmak için Ana Banka kartınızın üzerine tanımlı aylık ödemeli Kredili Mevduat hesabınızın olması gerekmektedir. Bu sayede kartınıza “Avans Bankkart” özelliği ekleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Bu başvuruyu tamamlamak için AVANS yazıp kartınızın son 4 hanesini 4747’ye gönderebilirsiniz. Aylık ödemeli Kredi Mevduat Hesabınız yok ise Ziraat Bankası şubelerini ziyaret ederek başvurunuzu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası kartınız yok ise en yakın banka şubesine giderek kartınızı temin edebilirsiniz. Ayrıca Banka kartı başvurusu sırasında “Avans Bankkart” isteğinizi söyleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Avans Bankkart Özellikleri Neler?

Ödeme kolaylığında yardımcı olan bir kart olarak göz önüne çıkıyor. Diğer banka kartlarıyla aynı özellikleri taşırken kredi kartına gerek duyulmadan öteleme fırsatı sunmaktadır.

Avans Bankkart ile yapacağınız alışverişlerde geri ödemelerine herhangi bir faiz yansımamakta olup, ötelenen tutarın son ödeme tarihinde tam olarak tahsis edilememesi durumunda tutara cari KMH faizi işler.

Avans Bankkart size her ay ödeme tutarını SMS ile bildirir. KMH ekstresi de aylık e-posta ile gönderilir.

Hesabınızın Ödeme tarihini beklemeden AVANS BAKIYE yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartınızın 4 hanesi ile 4747’e SMS gönderdiğiniz taktirde dilediğiniz zaman, ödeme planını öğrenebilirsiniz.

Ödeme planınızı Ziraat Bankası ATM’lerinden görüntüleyebilir veya 444 00 00 Müşteri Hizmetlerine bağlanarak bilgi alabilirsiniz.

Avans Bankkart Hakkında Bilgi Alabilirsiniz

Ziraat Bankası AVANS BANKKART ile ilgili tüm işlemleri kartın fırsatlarını sunduğu bankanın internet sitesini ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilir, bunun yanı sıra bankanın en yakın şubelerini ziyaret edip bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
kartal çilingir